STAUD‘S Zure kersencompote, 290 g

Eenvoudig recept, zonder onnodige toevoegingen

€ 5,89

(€ 20,31 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 290 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zure kersen
  • Met suiker
  • Voor mout, rijstpudding & co.

Vaak samen gekocht met Dr. Oetker Bakaroma - Set van 4, Boter-Vanille (8 g)

STAUD‘S Zure kersencompote, 290 g € 5,89 (€ 20,31 / kg)
Dr. Oetker Bakaroma - Set van 4, Boter-Vanille (8 g) € 1,79 (€ 223,75 / kg)
Totaalprijs: € 7,68
Beschrijving

De zure kersencompote van STAUD's heeft het eenvoudigste recept, zonder onnodige toevoegingen. De zure kersen zijn afgerond met suiker en verfijnen pannenkoeken, rijstebrij en meer.

Art. nr.: XPI-STD-310004
Inhoud: 290 g
EAN: 90084492
Producentnummer: 310004
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

zure kersen (met pit), drinkwater, suiker

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 260 / 62 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 13 g
  waarvan Suiker 13 g
Eiwitten 0,6 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Zure kersencompote