TIMI Appel - Mierikswortel - Veenbessenchutney, 100 g

Maakt je gerechten extra lekker

€ 6,99

(€ 69,90 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal bij kaas
  • Ook heerlijk bij wildgerechten
  • Fijn fruitige pittige toets

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Fijn Gezeefde Abrikoos - Verlaagd Suikergehalte, 200 g

TIMI Appel - Mierikswortel - Veenbessenchutney, 100 g € 6,99 (€ 69,90 / kg)
STAUD‘S Fijn Gezeefde Abrikoos - Verlaagd Suikergehalte, 200 g € 4,19 (€ 20,95 / kg)
Totaalprijs: € 11,18
Beschrijving

Deze chutney combineert een verfijnde zoetheid met een subtiele spittigheid. De appel zorgt voor die karakteristieke, volle zoetheid, terwijl de mierikswortel een milde pittigheid toevoegt.

De chutney is heerlijk bij kaas en sluit perfect aan bij wildgerechten!

Art. nr.: XPI-TI-1236
Inhoud: 100 g
EAN: 9120075821438
Producentnummer: 1236
Merk: TIMI
Provincie: Stiermarken
Ingrediënten

appel, Veenbessen, suiker, mierikswortel, Zout

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 540 / 129 kj / kcal
Vet 1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,35 g
Koolhydraten 29 g
  waarvan Suiker 27,3 g
Eiwitten 0,37 g
Zout 0,9 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Gruber´s Fruchtzauberei, Reigersberg 31, 8262, Ilz, Oostenrijk, www.fruchtzauberei.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TIMI Appel - Mierikswortel - Veenbessenchutney