TIMI Vis & Scampi Strooier, 60 g

Fijnste kruidenmix voor vis- en scampigerechten

€ 7,09

(€ 118,17 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor vis en zeevruchten
  • Frisse citroensmaak met dille en lavas
  • Praktische strooier voor eenvoudig doseren

Vaak samen gekocht met Gölles Manufaktur Olijfolie, 500 ml

TIMI Vis & Scampi Strooier, 60 g € 7,09 (€ 118,17 / kg)
Gölles Manufaktur Olijfolie, 500 ml € 14,79 (€ 29,58 / L)
Totaalprijs: € 21,88
Beschrijving

Geef je vis- en scampigerechten in een handomdraai een volle, frisse smaak met citroen en fijne kruiden!


Breng je vis- en zeevruchtengerechten op smaak met een uitgebalanceerde kruidenmix die elke maaltijd net dat beetje extra geeft. Of je nu een mals zalmfilet bereidt, garnalen krokant bakt of fijne scampi in de pan klaarmaakt – deze mix zorgt voor een volle en frisse smaak. Verfrissende citroen wordt gecombineerd met krachtige lavas en subtiel afgerond met een vleugje dille.


De belangrijkste voordelen op een rij:

  • Fijne smaak: Harmonieuze combinatie van frisse citroen, aromatische lavas en een vleugje dille.
  • Veelzijdig in gebruik: Heerlijk bij gegrilde vis, gebakken scampi en allerlei soorten zeevruchten.
  • Volle smaak: Geeft je gerechten extra aromatische diepte.
  • Eenvoudig te gebruiken: Geleverd in een handig strooipotje voor nauwkeurig doseren in de keuken.

Art. nr.: XPI-TI-1275
Inhoud: 60 g
EAN: 9120075823807
Producentnummer: 1275
Merk: TIMI
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

Meersalz, dille, venkel, koriander, Liebstöckel, knoflook, citroen, peper

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Timischl Edith & Hannes GesbR, St.Margarethen an der Raab, 10, 8321, St.Margarethen an der Raab, Oostenrijk, www.genusshaus-timi.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TIMI Vis & Scampi Strooier