Tiroler Kräuterhof Thee van "Bergkruiden en Alpenweiden", 60 g

Ontspanning rechtstreek uit de Tiroler Alpen

€ 9,89

(€ 164,83 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Milde en frisse smaak
  • Rijk aan vitamine C
  • Bron van mineralen

Vaak samen gekocht met Honig Wurzinger Biologische Boshoning, 500 g

Tiroler Kräuterhof Thee van "Bergkruiden en Alpenweiden", 60 g € 9,89 (€ 164,83 / kg)
Honig Wurzinger Biologische Boshoning, 500 g € 9,89 (€ 19,78 / kg)
Totaalprijs: € 19,78
Beschrijving

De thee bevat de beste kruiden afkomstig uit de Tiroler Alpen en hebben een positief effect op het welzijn. Berkenbladeren, brandnetel en duizendblad leveren essentiële mineralen, terwijl sint-janskruid en haverstro fysieke en mentale vermoeidheid tegengaan. De milde en frisse smaak van de thee bieden momenten van onstpanning.

Voorbereiding:

  • 1 kopje thee - Gebruik1-2 volle theelepels thee in kokend water en laat 5-8 minuten trekken
  • Zeef de thee en geniet!
Art. nr.: XEC-TKH-9120048256007
Inhoud: 60 g
EAN: 9120048256007
Producentnummer: TE-KT-0002
Merk: Tiroler Kräuterhof
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Tirol
Smaak: Fris, Mild
Ingrediënten

Berkenblaadjes, Brandnetelbladeren, Duizendblad, Sint-Janskruid, Heermoes, Haverkruid, walnotenbladeren, goudsbloemen

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Oostenrijk, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tiroler Kräuterhof Thee van "Bergkruiden en Alpenweiden"