Tiroler Kräuterhof Zachte fruitthee, 75 g

Voor tussendoor

€ 10,79

(€ 143,87 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 g

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Aangenaam aroma
  • Rijk aan vitamine C
  • Alkalisch mengsel

Vaak samen gekocht met Tiroler Kräuterhof Goedemorgen Biologische Vruchtenthee, 100 g

Tiroler Kräuterhof Zachte fruitthee, 75 g € 10,79 (€ 143,87 / kg)
Tiroler Kräuterhof Goedemorgen Biologische Vruchtenthee, 100 g € 11,69 (€ 116,90 / kg)
Totaalprijs: € 22,48
Beschrijving

Deze vruchtenthee-mix heeft een bijzonder aangenaam en natuurlijk aroma. Ingrediënten als appel, bramen en aalbessen geven vitamine C en zorgen voor ontspannende momenten.

Art. nr.: XEC-TKH-9120048256144
Inhoud: 75 g
EAN: 9120048256144
Producentnummer: TE-FT-0006
Merk: Tiroler Kräuterhof
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Tirol
Smaak: Fris, Fruitig
Ingrediënten

Appelstukken, Rode bieten, krenten, Bramen, Aalbessen, Natuurlijk Citroenzuur, Vitamine C, Magnesiumcarbonat, Aroma

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Oostenrijk, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tiroler Kräuterhof Zachte fruitthee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder