Zotter Schokoladen Pompoenpitten met marsepein, 70 g

Marsepeinnoot met een lichte smaak van pompoenpitten

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Stiermarkse klassieker
  • Edel van smaak
  • Handgemaakt

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Amalfi Citroen en Salie Marsepein, 70 g

Zotter Schokoladen Pompoenpitten met marsepein, 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Amalfi Citroen en Salie Marsepein, 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Totaalprijs: € 8,58
Beschrijving

De Stiermarkse pompoenpit met marsepein van Zotter Schokoladen is karamelachtig en bevat tegelijkertijd cacao. Het is een uitgebalanceerde mix tussen extra-donkere melkcouverture en pompoenpitten. De smaak van het pompoenpit en de marsepein is gewoon puur Stiermarken. Het hoogtepunt is de verfijning van de eierlikeur met de pompoenpitnougat en broos, precies wat de liefhebbers van Stiermarken zijn!

Bekleding:

  • 60% extra donkere melkcouverture
Art. nr.: XPI-ZSM-16100
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403013105
Producentnummer: 16100
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij, Alcoholisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Aromatisch, Melkchocolade, Nootachtig
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

Pompoenpitten[1], rohrzucker[2], marsepein[1] (amandelen[1], suiker[1], invertsuikersiroop[1]), Cacaomassa[2], cacaoboter[2], melkpoeder[1], glucosestroop[1], volle melk[1], appelbrandewijn[1], boter[1], magere melkpoeder[1], eigeel[1], sojalecithine (E322)[3], zoet weipoeder[1], Steenzout, hele rietsuiker[2], vanillebonen poeder[1], kaneel[1], 60 % minimaal cacaogehalte (in de extra donkere melkchocolade*)

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal: 75% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2345 / 560 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 17 g
Koolhydraten 37 g
  waarvan Suiker 32 g
Eiwitten 11 g
Zout 0,19 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Pompoenpitten met marsepein

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
3 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder