Bake Affair Organiczny cukier z cynamonem, 140 g

Odrobina radości do posypania

24,99 zł

(178,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 140 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Cynamon i cukier
  • Do doprawiania i udoskonalania
  • Wypieki, kompot, koktajle i inne

Kupowane często z BioKing Bio kakao w proszku, 150 g

Bake Affair Organiczny cukier z cynamonem, 140 g 24,99 zł (178,50 zł / kg)
BioKing Bio kakao w proszku, 150 g 40,99 zł (273,27 zł / kg)
Cena całkowita: 65,98 zł
Opis

Cukier cynamonowy uzupełnia słodkie życie: uszlachetnia wszelkiego rodzaju wypieki, kompoty, kremowe desery, koktajle i gorące napoje. Czy to jako składnik, czy jako dodatek - cynamon podnosi na duchu i odżywia duszę! Jest to produkt Bake Affair w jakości organicznej.

Nr art.: XPI-BAF-470
Zawartość: 140 g
EAN: 9120101513092
Numer producenta: 0470
Marki: Bake Affair
Cechy produktu: bez sztucznych barwników, bez sztucznych aromatów
Kraj związkowy: Dolna Austria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 23°C, przechowywać w suchym miejscu, Przechowywać w temperaturze pokojowej
Smak: aromatyczny, słodki-łagodny, słodko-pikantny
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

cynamon[1], cukier[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austria, www.bakeaffair.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bake Affair Organiczny cukier z cynamonem