Casali Oryginalne banany czekoladowe, 48 sztuk (600 g)

Egzotyczna, lekka przekąska

75,00 zł

(125,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 48 sztuk

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Z prawdziwym miąższem z bananów Chiquita
  • Owocowe i słodkie
  • Z pieczęcią jakości Fairtrade

Kupowane często z Casali Banany czekoladowe XL, 22 g

Casali Oryginalne banany czekoladowe, 48 sztuk (600 g) 75,00 zł (125,00 zł / kg)
Casali Banany czekoladowe XL, 22 g 5,99 zł (272,27 zł / kg)
Cena całkowita: 80,99 zł
Opis

Na zewnątrz skorupa z chrupiącej czekolady, a wewnątrz nadzienie owocowej pianki bananowej Chiquita - oto pyszne czekoladowe banany Casali. Niezależnie od tego, czy jako przekąska, czy jako prezent, te słodycze są równie popularne wśród młodych i starszych.

Alergeny:

Zawiera zboże z glutenem i pochodne, mleko i produkty mleczne (w tym laktozę) oraz ziarna soi i produkty pochodne.

Nr art.: XPI-MA-1202
Zawartość: 600 g
EAN: 9000332812020
Numer producenta: 1202
Marki: Casali
Kraj związkowy: Wiedeń
Ślady: A - gluten, F - soja, G - mleko
Pieczęć jakości i certyfikaty: Fairtrade
Składniki

cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, masa kakaowa, masło kakaowe, przecier bananowy (8% w piance), sorbitol (E420)[1], żelatyna, Agar-Agar[2], Kwas cytrynowy (E330)[3], aromat, lecytyna (SOJA)[4], kurkumina[5], skrobia pszenna

  1. Humektanty
  2. środek żelujący
  3. środki zakwaszajace
  4. emulgatory
  5. barwniki
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1620 / 387 kj / kcal
tłuszcz 11,8 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,2 g
węglowodany 67,5 g
  w tym cukier 52,9 g
białko 1,8 g
sól 0,02 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Austria, josef.manner.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Casali Oryginalne banany czekoladowe

6 recenzji klientów w innym języku

4,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (87%)
4 gwiazdki
1 (12%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

8 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 6 recenzje w innym języku.