Demmers Teehaus Herbata ziołowa „organiczne kwiaty rumianku”, 50 g

Z wysoką zawartością olejków eterycznych

33,99 zł

(679,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodny charakter
  • Aromatyczny zapach

Kupowane często z Österreichische Bergkräuter Herbata ziołowa, sypka, 45g

Demmers Teehaus Herbata ziołowa „organiczne kwiaty rumianku”, 50 g 33,99 zł (679,80 zł / kg)
Österreichische Bergkräuter Herbata ziołowa, sypka, 45g 19,99 zł (444,22 zł / kg)
Cena całkowita: 53,98 zł
Opis

Podaruj sobie krótką i relaksującą przerwę z ekologiczną herbatą z rumianku Demmers. Wysoka zawartość olejków eterycznych zapewnia niezwykle aromatyczny zapach.

Nr art.: XPI-DT-00-06378
Zawartość: 50 g
EAN: 9004163128268
Numer producenta: 00-06378
Marki: Demmers Teehaus
Cechy produktu: BIO
Kraj związkowy: Wiedeń
Smak: aromatyczny, łagodny
Składniki

kwiaty rumianku

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Herbata ziołowa „organiczne kwiaty rumianku”

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder