Die Käsemacher Przekąski z serem owczym - pikantne, 180 g

Drobne kostki sera w marynacie

15,99 zł

(88,83 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 180 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Mleko owiec z Dolnej Austrii
  • Z chili, ekstraktem z papryki i czosnkiem
  • Idealne jako dodatek do sałatek

Kupowane często z Die Käsemacher Ser owczy wędzony z regionu Waldviertel, 120 g

Die Käsemacher Przekąski z serem owczym - pikantne, 180 g 15,99 zł (88,83 zł / kg)
Die Käsemacher Ser owczy wędzony z regionu Waldviertel, 120 g 22,99 zł (191,58 zł / kg)
Cena całkowita: 38,98 zł
Opis

DIE KÄSEMACHER realizują swoje motto „Cała pasja dla dobrego smaku”. Łagodny ser owczy wytwarzany jest ręcznie z mleka od regionalnych owiec (z regionów Waldviertel, Mostviertel i Mühlviertel) według starej tradycyjnej receptury z regionu Waldviertel. Do sera dodawane są wybrane zioła i przyprawy, tj. chili, ekstrakt z papryki i czosnek.

Przekąski można spożywać

  • bez niczego,
  • razem z innymi specjałami DIE KÄSEMACHER jako przystawki,
  • jako dodatek do sałatek,
  • jako nadzienie do rolad mięsnych, rybnych lub warzywnych
  • etc.

Puść wodze fantazji kulinarnej!

Nr art.: XPI-DKM-499
Zawartość: 180 g
EAN: 9003454096705
Numer producenta: 499
Marki: Die Käsemacher
Cechy produktu: Bezglutenowe
Kraj związkowy: Dolna Austria
Ślady: M - gorczyca
Składniki

42 % ser w plasterkach (z pasteryzowanego mleka owczego), 44 % olej rzepakowy, 14 % pikantny sos (ekstrakt z papryki, przyprawy), Kaliumsorbat[4], Kwas cytrynowy (E330)[2], guma guar (E412)[1], skrobia modyfikowana[3], mąka z nasion szarańczyna strąkowego[1], glutaminian sodu[5], mleczan sodu (E325)[6]

  1. zagęszczacz
  2. środki zakwaszajace
  3. modyfikowana skrobia
  4. Środki konserwujące
  5. Wzmacniacz smaku
  6. Regulatory kwasowości

Może zawierać śladowe ilości gorczycy i produktów gorczycowych.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1549 / 370 kj / kcal
tłuszcz 31 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 16 g
węglowodany 10 g
  w tym cukier 8,8 g
białko 13 g
sól 2,3 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: DIE KÄSEMACHER GmbH, Europastraße 5, 9302, Vitis, Austria, www.kaesemacher.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Die Käsemacher Przekąski z serem owczym - pikantne