Dr. Oetker Czekoladowa dekoracja - serca, 47 g

Wyśmienita dekoracja do wypieków

19,99 zł

(425,32 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 47 g

Produkt dostępny od 6 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 7 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Ciemna czekolada
  • Biała czekolada
  • Do muffinów i innych wypieków

Kupowane często z Manner Kakao do picia, 450 g

Dr. Oetker Czekoladowa dekoracja - serca, 47 g 19,99 zł (425,32 zł / kg)
Manner Kakao do picia, 450 g 49,99 zł (111,09 zł / kg)
Cena całkowita: 69,98 zł
Opis

Czekoladowe dekoracyjne serca wykonane z białej i ciemnej czekolady ozdobią Twoje muffiny, babeczki i wiele innych wypieków w wyjątkowy sposób.

Nr art.: XPI-KAS-217133
Zawartość: 47 g
EAN: 4000521042226
Numer producenta: 217133
Marki: Dr. Oetker
Ślady: H - orzechy
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Składniki

cukier, oleje roślinne (palma, nasiona palmowe, shea), 10 % kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu, odtłuszczone mleko w proszku, emulgatory (lecytyna, tristearynian sorbitolu (E492)), naturalny aromat waniliowy

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2223 / 531 kj / kcal
tłuszcz 30 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,7 g
węglowodany 55 g
  w tym cukier 52 g
białko 7,4 g
sól 0,07 g
Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Austria, www.oetker.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Oetker Czekoladowa dekoracja - serca

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder