STAUD‘S Oma Staud konfitura z owoców leśnych, 225 g

Jagody, jeżyny, maliny i truskawki

15,99 zł

(71,07 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 g

Produkt dostępny od 6 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 7 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Konfitura z 4 owoców
  • Owocowy smak
  • Prawdziwy klasyk

Kupowane często z STAUD‘S Oma Staud konfitura truskawkowa, 225 g

STAUD‘S Oma Staud konfitura z owoców leśnych, 225 g 15,99 zł (71,07 zł / kg)
STAUD‘S Oma Staud konfitura truskawkowa, 225 g 15,99 zł (71,07 zł / kg)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Konfitura z owoców leśnych Babci Staud (Oma Staud) składa się z dzikich jagód, jeżyn, malin i truskawek. Jej owocowy smak dobrze komponuje się z każdym pieczywem śniadaniowym - dla każdego, kto lubi zaczynać dzień na słodko!

Nr art.: XPI-STD-240073
Zawartość: 225 g
EAN: 9008400309489
Numer producenta: 240073
Marki: STAUD‘S
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce
Smak: owocowo-słodki, owoce
Składniki

owoce (jagody leśne, jeżyny, kawałki truskawek, maliny), cukier, koncentrat soku z cytryny, pektyna[1]

  1. środek żelujący
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 976 / 233 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 55 g
  w tym cukier 55 g
białko 0,6 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla STAUD‘S Oma Staud konfitura z owoców leśnych