ECHT VOM LAND Tonic Water Basil + Ginger III., 330 ml
Musujący, świeży tonik z podnóża Alp
12,82 zł 13,99 zł -8%
(38,85 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ekologiczna produkcja
- Pyszne orzeźwienie
- Z podnóża Alp
Opis
Tonic Water Basil + Ginger ECHT VOM LAND to musujący, świeży napój, który jest idealny jako napój mieszany, a także dla czystej przyjemności. Woda źródlana używana do produkcji pochodzi z własnej studni firmy. Napoje ECHT VOM LAND otrzymały już kilka międzynarodowych nagród za wysoką jakość.
| Nr art.: | EVL-TWBI3 |
|---|---|
| Zawartość: | 330 ml |
| EAN: | 9120107640334 |
| Numer producenta: | TWBI3 |
| Marki: | ECHT VOM LAND |
| Kraj związkowy: | Dolna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 105,5 / 25,2 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| węglowodany | 6,2 g |
| w tym cukier | 6,2 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla ECHT VOM LAND Tonic Water Basil + Ginger III.
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.