Ewalia Krem na rany dla zwierząt, 100 ml

Krem pierwszej pomocy przy obrażeniach

78,46 zł 83,00 zł -5%

(784,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Naturalne składniki aktywne
  • Na rany powierzchowne
  • Wspomaga regenerację komórek skóry

Kupowane często z Ewalia Ortho - Fit dla psów, 500 ml

Ewalia Krem na rany dla zwierząt, 100 ml 78,46 zł (784,60 zł / l)
Ewalia Ortho - Fit dla psów, 500 ml 172,00 zł (344,00 zł / l)
Cena całkowita: 250,46 zł
Opis

Naturalne wsparcie dla komórek skóry zwierząt domowych, takich jak psy, gryzonie itp.
Krem na rany służy do powierzchownych ran, pęknięć i otarć.
Baza kremowa składa się z czysto naturalnego lanoliny i wosku pszczelego. Pozytywnie wspiera regenerację komórek skóry.

Nr art.: XEV-EW-7005
Zawartość: 100 ml
EAN: 9120088911225
Numer producenta: 7005
Marki: Ewalia
Kraj związkowy: Styria
Tworzywo: Wosk pszczeli
Efekt kosmetyczny: kojący, nawilżający, pielęgnujący, regenerujący, ochronny, wzmacniający
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Nie stosować w pobliżu oczu, Nie nadaje się do spożycia
Składniki

ekstrakt z olejku rumiankowego, cynk, lanolina, wosk pszczeli

Informacje prawne
Producent: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Austria, office@ewalia.at, www.ewalia.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Ewalia Krem na rany dla zwierząt