Ewalia Olejek na swędzenie, 250 ml

Do pielęgnacji i regeneracji

112,00 zł

(448,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealny również jako środek odstraszający komary i owady
  • Łagodzi swędzenie
  • Z olejem rzepakowym i lawendą

Kupowane często z Ewalia Ziołowy olej do kopyt, 400 ml

Ewalia Olejek na swędzenie, 250 ml 112,00 zł (448,00 zł / l)
Ewalia Ziołowy olej do kopyt, 400 ml 103,00 zł (257,50 zł / l)
Cena całkowita: 215,00 zł
Opis

Olejek na swędzenie dla koni EWALIA jest odpowiedni do łagodzenia swędzenia. Olejek zawiera cenne zioła do pielęgnacji i regeneracji skóry oraz do odstraszania komarów i owadów.

Nr art.: XEV-EW-2005
Zawartość: 250 ml
EAN: 9120088912055
Numer producenta: 2005
Marki: Ewalia
Kraj związkowy: Styria
Składniki

olej rzepakowy, Lavendel, bratek, przetacznik, dąb, rumianek

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Austria, office@ewalia.at, www.ewalia.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Ewalia Olejek na swędzenie