Ewalia Olej na egzemy, 250 ml

Dla złagodzenia podrażnień i swędzenia skóry

117,00 zł

(468,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z cennym cynkiem
  • Łagodzi i regeneruje

Kupowane często z Ewalia Ziołowy olej do kopyt, 400 ml

Ewalia Olej na egzemy, 250 ml 117,00 zł (468,00 zł / l)
Ewalia Ziołowy olej do kopyt, 400 ml 92,00 zł (230,00 zł / l)
Cena całkowita: 209,00 zł
Opis

Olejek na egzemy EWALIA jest odpowiedni do łagodzenia podrażnień i swędzenia skóry. Łagodzi i regeneruje skórę Twojego konia po odparzeniach i podrażnieniach skóry spowodowanych lipcówką. Z cennym cynkiem.

  • Do użytku zewnętrznego.
  • Dobrze wmasować w pożądany obszar.
Nr art.: XEV-EW-2002
Zawartość: 250 ml
EAN: 9120088912024
Numer producenta: 2002
Marki: Ewalia
Kraj związkowy: Styria
Składniki

olej rzepakowy, kora brzozy, łodyga psianki, ogórecznik, cynk

Informacje prawne
Producent: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Austria, office@ewalia.at, www.ewalia.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Ewalia Olej na egzemy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder