FRIERSS Szynka wielkanocna, 1,20 kg
Ręcznie robiona według starej rodzinnej receptury
105,00 zł
(87,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Austriackie mięso o najwyższej jakości
- Soczysta i delikatnie pikantna w smaku
- Tradycyjnie wędzona z użyciem drewna bukowego
Pasujące produkty
Opis
Prezentowana szynka to prawdziwy specjał w tradycyjnym wiejskim stylu! Jest wytwarzana poprzez starannie wyszkolonych masarzy z najlepszej austriackiej wieprzowiny. Zgodnie ze starym rodzinnym przepisem, kawałek mięsa wysokiej jakości jest marynowany i tradycyjnie wędzony na drewnie bukowym. Szczególnie soczysty i delikatnie pikantny smakołyk! Właśnie znalazłeś doskonałą wielkanocną przekąskę, która uświetni świętowanie!
| Nr art.: | XPI-FRI-601145 |
|---|---|
| Zawartość: | 1,20 kg |
| Numer producenta: | 601145 |
| Marki: | FRIERSS |
| Kraj związkowy: | Karyntia |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać chroniąc aromat, przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu |
| Smak: | aromatyczny, drzewny, wędzony, słony, pikantny/przyprawowy/korzenny |
| Informacje ogólne: | Podana waga może się różnić |
Wartość odżywcza
Szynka wielkanocna
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 808 / 193 kj / kcal |
| tłuszcz | 12,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4,7 g |
| węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| białko | 19,4 g |
| sól | 2,3 g |
Składniki
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Austria, www.frierss.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla FRIERSS Szynka wielkanocna
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.