FRIERSS Wielkanocna kiełbasa austriacka, 250 g
Wędzone nad bukowym drewnem
23,99 zł
(95,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatny pikantny smak
- Ręcznie robione według starej rodzinnej receptury
- Z austriackiej wołowiny i wieprzowiny
Opis
Ta wielkanocna kiełbasa austriacka od Frierss to prawdziwy kunszt. Wykonana z austriackiej wołowiny i wieprzowiny. Staranne przetwarzanie ręczne i delikatne wędzenie nad drewnem bukowym zapewniają pikantno-aromatyczny smak. Na ciepło i na zimno.
| Nr art.: | XPI-FRI-603004 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 2731713002408 |
| Numer producenta: | 603004 |
| Marki: | FRIERSS |
| Kraj związkowy: | Karyntia |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać chroniąc aromat, przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu |
| Smak: | aromatyczny, wędzony, pikantny/przyprawowy/korzenny |
Składniki
Wielkanocna kiełbasa austriacka
91 % wieprzowina i wołowina, sól azotowa do peklowania (sól kuchenna, azotyn sodu[1]), glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, cukier, difosforan[2], glutaminian sodu[3], kwas askorbinowy (300e)[4], askorbinian sodu, przyprawa
- konserwant
- stabilizator
- Wzmacniacz smaku
- przeciwutleniacz
Wędzona i smażona.
Wartość odżywcza
Wielkanocna kiełbasa austriacka
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1457 / 348 kj / kcal |
| tłuszcz | 29 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 12 g |
| węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukier | 0,6 g |
| białko | 21 g |
| sól | 3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Austria, www.frierss.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla FRIERSS Wielkanocna kiełbasa austriacka
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.