FRUNIX Cukierki porzeczkowo-żurawinowe, 90 g

Owocowy i świeży ulubieniec dla wszystkich

20,99 zł

(233,22 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Nie za słodkie
  • Smak jagodowy
  • Bez fruktozy, glutenu i sorbitolu

Kupowane często z FRUNIX Cukierki - malina-limonka, 90 g

FRUNIX Cukierki porzeczkowo-żurawinowe, 90 g 20,99 zł (233,22 zł / kg)
FRUNIX Cukierki - malina-limonka, 90 g 20,99 zł (233,22 zł / kg)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Ulubieniec młodych i starszych - aromatyczne czarne porzeczki i żurawiny nadają temu owocowemu cukierkowi lekko kwaśne nuty. Wegańska receptura nie pozostawia uczucia lepkości w ustach, ale pełny smak rozpieszcza zmysły - zdrowa przyjemność!

Jak wszystkie słodycze FRUNIX®, te cukierki nie zawiera fruktozy, glutenu, sorbitolu i kwasu cytrynowego.

Nr art.: XPI-FRU-470017
Zawartość: 90 g
EAN: 9120083470017
Numer producenta: 470017
Marki: FRUNIX
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez laktozy, bez fruktozy, bez sztucznych barwników, bez sztucznych aromatów, bez sorbitolu
Kraj związkowy: Karyntia
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Smak: świeży, owocowo-słodki
Składniki

Glukosesirup[3], kwas jabłkowy[1], aromat, Antocyjany E163[2]

  1. środki zakwaszajace
  2. barwniki
  3. bez fruktozy

Kwas jabłkowy naturalnie nie zawiera fruktozy.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1633 / 390 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 96 g
  w tym cukier 61 g
białko <0,1 g
sól <0,1 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Frunix GmbH, Hauptplatz 13, 9462, Bad St. Leonhard, Austria, www.frunix.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla FRUNIX Cukierki porzeczkowo-żurawinowe