Haas Bio opłatki do pieczenia 40 mm, 23 g
Chrupiące opłatki organiczne do ciastek i pierników
8,99 zł
(390,87 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Organiczna jakość z pszenicy
- Idealnie okrągły kształt do drobnych wypieków
- Z folią ochronną zachowującą świeżość
Pasujące produkty
Opis
Te okrągłe podkładki w jakości organicznej znacznie ułatwiają przygotowywanie tradycyjnych drobnych wypieków, takich jak makaroniki, busserl czy pierniki. Zapewniają optymalne podparcie nawet miękkiemu ciastu i pomagają uzyskać równy, okrągły kształt na blasze do pieczenia. Receptura na bazie mąki pszennej gwarantuje chrupiącą powierzchnię, podczas gdy wnętrze wypieków pozostaje przyjemnie miękkie i wilgotne. Dodatkowa folia wewnętrzna skutecznie chroni produkt przed wilgocią i pozwala na długo zachować chrupkość.
| Nr art.: | XPI-EDH-1002008 |
|---|---|
| Zawartość: | 23 g |
| EAN: | 9055500310365 |
| Numer producenta: | 1002008 |
| Marki: | Haas |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Ślady: | A - gluten |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1520 / 363 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 78 g |
| w tym cukier | 2 g |
| białko | 9 g |
| sól | <0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Bio opłatki do pieczenia 40 mm
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.