Haas Budyń (111 g)
Pyszny budyń i różnorodność smaków dla każdego
8,99 zł
(80,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatny smak budyniu
- Szybkie i łatwe przygotowanie
- Dla małych i dużych smakoszy
Opis
Kreacje budyniowe Haas wprowadzają słodką różnorodność do kuchni i zachwycają intensywnym smakiem. Niezależnie od tego, czy są podawane jako klasyczny deser dla całej rodziny, czy jako wykwintny składnik ciast i tortów, te specjały zapewniają idealny moment przyjemności zarówno dużym, jak i małym miłośnikom budyniu.
| Nr art.: | XPI-EDH-1006735 |
|---|---|
| Zawartość: | 111 g |
| EAN: | 9055500118138 |
| Numer producenta: | 1006735 |
| Marki: | Haas |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
skrobia kukurydziana, rozpuszczalny karmel (karmel, maltodekstryna), Aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1457 / 348 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 87 g |
| w tym cukier | 0,2 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Budyń
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.