Haas Chrzan stołowy, 185 g
Najwyższa jakość i ostrość chrzanu do wykwintnych dań
17,99 zł
(97,24 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Wysoka zawartość chrzanu
- Wyjątkowy dodatek do dań mięsnych
- Do doprawiania sosów
Pasujące produkty
Opis
Chrzan stołowy Haas to synonim najwyższej jakości i wysokiej zawartości chrzanu. Dzięki temu nadaje wyjątkowy charakter takim potrawom jak gotowana wołowina, szynka, pieczeń wieprzowa czy mięsa wędzone. Doskonale sprawdza się również do doprawiania różnego rodzaju sosów i dressingów.
| Nr art.: | XPI-EDH-10062185 |
|---|---|
| Zawartość: | 185 g |
| EAN: | 9055500621867 |
| Numer producenta: | 10062185 |
| Marki: | Haas |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Ślady: | C - jaja, G - mleko, M - gorczyca, O - tlenek siarki i siarczyny |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
75 % starty chrzan, 9,6 % majonez (olej słonecznikowy, woda, żółtko, ocet alkoholowy, sól), konserwant (Kaliumsorbat), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, cukier, woda, serwatka w proszku, skrobia modyfikowana, sól, ocet alkoholowy, zagęszczacz (guma guar, Xanthan), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), środek przeciwutleniający (pirosiarczyn sodu)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 800 / 191 kj / kcal |
| tłuszcz | 12 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,4 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukier | 10 g |
| białko | 2,5 g |
| sól | 0,9 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Chrzan stołowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.