Haas Cukier waniliowy Bourbon, 24 g
Szlachetny aromat do kremów, sosów i ciast
5,99 zł
(249,58 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z prawdziwą wanilią Bourbon
- Delikatna słodycz i szlachetny aromat
- Do ciast, zapiekanek i napojów
Opis
Ten składnik nadaje słodkim wypiekom wyjątkowo szlachetny charakter. Proszek zawiera prawdziwą, drobno mieloną laskę wanilii Bourbon i zapewnia typowy, intensywnie naturalny aromat. Możliwości zastosowania obejmują zarówno klasyczne babki ucierane, lekkie kremy śmietankowe, jak i owocowe sosy czy ciepłe zapiekanki. Dodatek ten doskonale wzbogaca również kawowe specjały oraz delikatne napoje mleczne, nadając im harmoniczne wykończenie.
| Nr art.: | XPI-EDH-1006223 |
|---|---|
| Zawartość: | 24 g |
| EAN: | 9055500000273 |
| Numer producenta: | 1006223 |
| Marki: | Haas |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
cukier, 7 % mielone laski wanilii bourbon
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1650 / 394 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 95 g |
| w tym cukier | 94 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | <0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Cukier waniliowy Bourbon
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.