Haas Proszek do pieczenia - kamień winny, 48 g
Naturalna moc spulchniająca do ciast i wypieków
5,99 zł
(124,79 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Naturalny kwas winowy zamiast fosforanów
- Niezawodne wyrastanie z sodą oczyszczoną
- Optymalne spulchnianie dla każdego ciasta
Pasujące produkty
Opis
Ten składnik do wypieków oferuje sprawdzoną alternatywę dla lekkich i puszystych wypieków. Sekret tkwi w naturalnym zakwaszaczu. Zawarty w nim kwas winowy pochodzi bezpośrednio z tradycyjnej produkcji wina lub wina musującego. W połączeniu z sodą oczyszczoną, proszek ten tworzy silny efekt spulchniający w misce. Dzięki temu ciasta, ciasteczka i chleby równomiernie wyrastają, a gotowy produkt charakteryzuje się delikatną, puszystą konsystencją.
| Nr art.: | XPI-EDH-10000560 |
|---|---|
| Zawartość: | 48 g |
| EAN: | 9044400005037 |
| Numer producenta: | 10000560 |
| Marki: | Haas |
| Cechy produktu: | Wegańskie |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
Składniki
35 % winian potasu (E336), węglany sodu (E500), skrobia kukurydziana, Zakwaszacz (Kwas cytrynowy (E330))
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 766 / 183 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 18 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 24,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Proszek do pieczenia - kamień winny
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.