Haas Spody waflowe, 160 g
Chrupiące wafle do domowych wafelków i innych deserów
16,99 zł
(106,19 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Chrupiące i uniwersalne w użyciu
- Idealne do przekładańców, lodów i kokosowych kopułek
- Gotowe do użycia bez pieczenia
Pasujące produkty
Opis
Te chrupiące waflowe spody ułatwiają przygotowywanie wykwintnych deserów w domowym zaciszu. Pozwalają zaoszczędzić cenny czas w kuchni, ponieważ eliminują konieczność przygotowywania i pieczenia ciasta. Stabilna struktura zapewnia estetyczne krojenie i minimalizuje kruszenie podczas dalszej obróbki. Od klasycznych kokosowych kopułek, przez czekoladowe przekładańce, aż po kreatywne wafle lodowe – produkty te oferują wiele możliwości dla całej rodziny.
| Nr art.: | XPI-EDH-1006997 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9055500310310 |
| Numer producenta: | 1006997 |
| Marki: | Haas |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Ślady: | A - gluten, G - mleko |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
mąka pszenna, tłuszcze roślinne (palma), Emulgator (lecytyna sojowa), środek spulchniający (sód), sól
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1650 / 394 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 81 g |
| w tym cukier | 0,1 g |
| białko | 11 g |
| sól | 0,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Spody waflowe
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.