Haas Suche drożdże, 1 opakowanie, 21 g
Niezawodne suche drożdże do pieczenia - idealne do spiżarni
6,99 zł
(332,86 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Piecz prosto bez zaczynu i oszczędzaj czas
- Długi okres przydatności do spożycia
- Łatwe wyrabianie wszystkich składników
Pasujące produkty
Opis
Pieczenie będzie teraz jeszcze szybsze. Te suche drożdże eliminują potrzebę przygotowywania zaczynu. Wszystkie składniki są natychmiast mieszane w misce i doskonale łączą się podczas wyrabiania. Oszczędza to cenny czas podczas przygotowywania chleba, pizzy lub delikatnych wypieków drożdżowych. Dodatek do pieczenia ma również imponująco długi okres przydatności do spożycia i jest doskonałym dodatkiem do każdej szafki sklepowej na spontaniczne pomysły na wypieki.
| Nr art.: | XPI-EDH-10100546 |
|---|---|
| Zawartość: | 21 g |
| EAN: | 90555039 |
| Numer producenta: | 10100546 |
| Marki: | Haas |
| Cechy produktu: | Wegańskie |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
Składniki
drożdże, Emulgator (monostearynian sorbitolu)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1478 / 353 kj / kcal |
| tłuszcz | 6,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 12 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| białko | 49 g |
| sól | 0,3 g |
| substancje balastowe | 25 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Suche drożdże, 1 opakowanie
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.