Hofladen Hirschmann Dżem z jeżyn i brzoskwini, 160 g
Intensywny smak i kolor
29,99 zł
(187,44 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owocowo-słodki smak
- Czyste naturalne składniki
- Idealny na śniadanie
Podobne produkty
Opis
Jeżyny nadają temu dżemowi intensywnie czerwony kolor, ale dominuje smak brzoskwini. Oprócz najlepszych owoców, do stworzenia wspaniałego dżemu z jeżyn i brzoskwini Hofladen Hirschmann używa się wyłącznie naturalnych składników, tj. cukier, sok pomarańczowy i cytrynowy oraz pektyny.
| Nr art.: | XPI-HL-62 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9120074861367 |
| Numer producenta: | 62 |
| Marki: | Hofladen Hirschmann |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu miesiąca. |
| Smak: | owocowo-słodki |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Gutes vom Bauernhof |
Składniki
jeżyny, brzoskwinia, cukier, sok pomarańczowy, środek żelujący (pektyna), sok cytrynowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 590 / 141 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 33 g |
| w tym cukier | 32 g |
| białko | 0,7 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Austria, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofladen Hirschmann Dżem z jeżyn i brzoskwini
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.