Hofladen Hirschmann "Poncz" - pasta owocowa, 160 g
Świąteczny przysmak z wiśni i czerwonego wina
29,99 zł
(187,44 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Idealny smakołyk na czas Adwentu
- Nadaje się również na świąteczne ciasteczka
- Uroczy upominek
Podobne produkty
Opis
Zapach świąt unosi się w powietrzu! Wiśnie, cynamon, rum i wszelkiego rodzaju tajemnice wędrują po kuchni i wprowadzają nastrój na najwspanialszy czas w roku. Owocowy, a jednocześnie ciepły - taki właśnie jest ten owocowy poncz. Po prostu spróbuj!
Wskazówka: Wygląda pięknie, smakuje niebiańsko i z przyjemnością nadaje się na prezent! Nie zawiera konserwantów.
| Nr art.: | XPI-HL-42_160g |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9120074861626 |
| Numer producenta: | 42_160g |
| Marki: | Hofladen Hirschmann |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu miesiąca. |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Gutes vom Bauernhof |
Składniki
Poncz świąteczna pasta
wiśnia, cukier, czerwone wino , rum, pektyna, cynamon, goździki w proszku
Wartość odżywcza
Poncz świąteczna pasta
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 595 / 142 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 34 g |
| w tym cukier | 33 g |
| białko | 0,7 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Austria, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofladen Hirschmann "Poncz" - pasta owocowa
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.