Kelly´s Riffels Hot Mango Style, 130 g
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł
(130,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
-
Kelly´s
Riffels solone
Z austriackich ziemniaków
12,99 zł(99,92 zł / kg) -
Kelly´s
Riffels Bekon i syrop klonowy
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly´s
Riffels Hot Mango Style
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly´s
Riffels Bolognese Style
Chrupiące chipsy ryflowane o smaku bolońskim
16,99 zł(130,69 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Z austriackich ziemniaków
- Wegańska receptura
- Szczególnie chrupiące
Opis
Chipsy Kelly’s Riffels Hot Mango Style to wyjątkowa przekąska łącząca egzotyczną słodycz mango z pikantną nutą przypraw. Karbowana struktura chipsów zapewnia intensywną chrupkość i doskonale podkreśla wyrazisty smak. Harmonijne połączenie owocowej świeżości i ostrości sprawia, że każdy kęs jest pełen charakteru. Produkt świetnie sprawdzi się jako oryginalna przekąska na spotkania lub chwile relaksu. To idealna propozycja dla osób poszukujących nietuzinkowych doznań smakowych.
| Nr art.: | KEL-10002319 |
|---|---|
| Zawartość: | 130 g |
| EAN: | 9000159162384 |
| Numer producenta: | 10002319 |
| Marki: | Kelly´s |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznik, rzepak[1]), naturalne aromaty, cukier, glukoza, Zakwaszacz (kwas cytrynowy), sól, papryka w proszku, cebula w proszku, imbir w proszku, czosnek w proszku, kolendra, kminek zwyczajny, mango w proszku, przyprawa, barwnik (ekstrakt z papryki)
- w zmiennych proporcjach wagowych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2177 / 520 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 4,4 g |
| substancje balastowe | 4,6 g |
| białko | 6 g |
| sól | 0,7 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Kelly´s Riffels Hot Mango Style
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.