Zotter Schokoladen Bio Genüsse - Fruit Crunch, 70 g
Owocowe konfetti: orzeźwiające, kolorowe, chrupiące!
21,97 zł 24,99 zł -12%
(313,86 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Biała czekolada z cytrynową nutą
- Trzy kolorowe chrupiące owoce
- Naturalne kolory owoców
Opis
Ten czekoladowy przysmak jest słodki, orzeźwiająco cytrynowy i pełen kolorowych drobinek! Sam batonik bazuje na delikatnej białej czekoladzie, która została doprawiona ożywczą kuwerturą cytrynową.
Na wierzchu tańczy konfetti chrupiących, kolorowych czekoladowych kulek owocowych w trzech odmianach. Nie można się oprzeć liofilizowanym truskawkom w różowej kuwerturze truskawkowej. Obok nich znajdują się kawałki marakui pokryte słonecznie żółtą kuwerturą marakui. Trio dopełniają borówki w ciemnoniebieskiej kuwerturze jagodowej. Fantastyczne, żywe kolory są tworzone całkowicie naturalnie z użytych owoców!
| Nr art.: | XPI-ZSM-125834 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403087069 |
| Numer producenta: | 125834 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], słodka serwatka w proszku[2], marakuja liofilizowana[2] (1 % maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), 1 % liofilizowane jagody[2], 1 % liofilizowane truskawki[2], cytryna w proszku[2] (1 % koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), cukier trzcinowy[1], jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[2], 0,4 % liofilizowane truskawki[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), środki powlekające[2] (Glukosesirup[2], stabilizator (guma arabska[2]), olej słonecznikowy[2]), strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, kurkuma (Curcuma longa)[2], cynamon[1]
- Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 75% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2441 / 583 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 23 g |
| węglowodany | 51 g |
| w tym cukier | 49 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 0,24 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Genüsse - Fruit Crunch
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.