KOTÁNYI Gałka muszkatołowa mielona, 18 g

Aromatyczny zapach

13,99 zł

(777,22 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 18 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Doskonała do founde z sera i puree ziemniaczanego
  • Ma odrobinę ostry smak

Kupowane często z KOTÁNYI BIO cynamon mielony, 52 g

KOTÁNYI Gałka muszkatołowa mielona, 18 g 13,99 zł (777,22 zł / kg)
KOTÁNYI BIO cynamon mielony, 52 g 17,99 zł (345,96 zł / kg)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Gałka muszkatołowa łączy intensywnie korzenne, gorzkokwaśne i delikatnie pikantne nuty smakowe. Delikatnie mielona gałka muszkatołowa firmy KOTÁNYI idealnie podkreśla smak różnych potraw.

Zastosowanie:

  • Doskonała do jasnych sosów, founde z sera, szpinaku, kapusty, puree ziemniaczanego, piernika i grzanego wina.
Nr art.: XKY-KO-153901
Zawartość: 18 g
EAN: 9001414015391
Numer producenta: 153901
Marki: KOTÁNYI
Kraj związkowy: Dolna Austria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Smak: słodko-pikantny
Składniki

gałka muszkatołowa (zmielony)

Może zawierać śladowe ilości zbóż zawierających gluten, jajko, soję, seler, sezam, mleko (laktozę) i gorczycę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla KOTÁNYI Gałka muszkatołowa mielona