Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa, 500 g

Styryjska i po prostu dobra!

34,99 zł

(69,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Źródło białka
  • Z Austrii

Kupowane często z Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG puszka, 0,50 l

Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa, 500 g 34,99 zł (69,98 zł / kg)
Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG puszka, 0,50 l 80,00 zł (160,00 zł / l)
Cena całkowita: 114,99 zł
Opis

Styryjska fasola wielokwiatowa jest doskonałym źródłem białka. Łatwe i szybkie przygotowanie - namoczyć i gotować! Idealna do przygotowania prawdziwych sałatek styryjskich.

Nr art.: XPI-KK-1004
Zawartość: 500 g
EAN: 9120017260578
Numer producenta: 1004
Marki: Kürbishof Koller
Kraj związkowy: Styria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

fasola wielokwiatowa

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder