Napoli Dragee Keksi mleczna czekolada, 150 g
Klasyk w jasnej wersji
16,99 zł
(113,27 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Chrupiące i delikatne się topi
- Dla fanów czekolady mlecznej
- Zawsze smakuje
Pasujące produkty
Opis
Chrupiące ciastko otoczone pyszną czekoladą: austriacka tradycja cukierkowa w jasnej wersji zachwyca podniebienia młodych i starszych od 2002 roku. Dokładnie dla tych, którzy zawsze woleli wersję z mleczną czekoladą. Nie do odparcia...
| Nr art.: | XPI-MA-1385 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 9015810001650 |
| Numer producenta: | 1385 |
| Marki: | Napoli |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Ślady: | A - gluten, F - soja, G - mleko |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w suchym miejscu, Przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Fairtrade |
Składniki
cukier, mąka pszenna, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, słodka serwatka w proszku, masa kakaowa, olej palmowy, skrobia, syrop glukozowo-fruktozowy, Emulgator (lecytyna sojowa), środki powlekające (guma arabska), substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), sól, środek spulchniający (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu (E503ii)), naturalne aromaty
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2018 / 482 kj / kcal |
| tłuszcz | 22 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 13 g |
| węglowodany | 63 g |
| w tym cukier | 45 g |
| białko | 6,7 g |
| sól | 0,45 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Austria, josef.manner.com/de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Napoli Dragee Keksi mleczna czekolada
2 recenzje klientów w innym języku
| 5 gwiazdek | | 6 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
6 ocen
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.