Napoli Wafle Neapolitaner, 320 g
Klasyczne, słodkie wafle
16,99 zł
(53,09 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatny krem
- 8% orzechów laskowych
- Chrupiące wafle
Opis
Słodka uczta dla każdego, kto lubi klasykę bez zbędnych dodatków: delikatne, chrupiące wafelki wypełnione delikatnym kremem z 8% orzechów laskowych i proszku kakaowego.
| Nr art.: | XPI-MA-1119 |
|---|---|
| Zawartość: | 320 g |
| EAN: | 9000332811153 |
| Numer producenta: | 1119 |
| Marki: | Napoli |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Ślady: | G - mleko, H - orzechy |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Smak: | orzechowy, słodki / słodkawy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2119 / 506 kj / kcal |
| tłuszcz | 27 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 19 g |
| węglowodany | 59 g |
| w tym cukier | 31 g |
| białko | 5,2 g |
| sól | 0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Austria, josef.manner.com/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Napoli Wafle Neapolitaner
1 recenzja klienta w innym języku
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.