Naturprodukte Fuchs Pestki dyni, prażone i solone, 100 g
Prażone pestki dyni - idealne na przekąskę
15,99 zł
(159,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z solą morską
- Idealne jako przekąska
- Jako dodatek do musli
Opis
Prażone pestki dyni rafinowane solą morską Naturprodukte Fuchs są idealne do podjadania między posiłkami lub jako dodatek do musli.
| Nr art.: | XPI-NFU-KERN2 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9120119730177 |
| Numer producenta: | KERN2 |
| Marki: | Naturprodukte Fuchs |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
prażone pestki dyni, sól morska
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2340 / 559 kj / kcal |
| tłuszcz | 45,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 9,3 g |
| węglowodany | 2 g |
| w tym cukier | 1,4 g |
| substancje balastowe | 8,5 g |
| białko | 36,4 g |
| sól | 0,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Naturprodukte Fuchs, Lödersdorf 4, 8334, Riegersburg, Austria |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Naturprodukte Fuchs Pestki dyni, prażone i solone
4,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.