Naturprodukte Fuchs Pestki dyni z białą czekoladą i truskawkami, 70 g
Pestki dyni oblane białą czekoladą z truskawkami
15,99 zł
(228,43 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Delikatna polewa
- Idealna przekąska
- Jako dodatek do musli
Podobne produkty
Opis
Te pestki dyni od Naturprodukte Fuchs mają delikatną polewę z białej czekolady z truskawkami. Idealne jako przekąska między posiłkami lub jako orzechowy dodatek do musli.
| Nr art.: | XPI-NFU-KERN5 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9120119730146 |
| Numer producenta: | KERN5 |
| Marki: | Naturprodukte Fuchs |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
50 % prażone pestki dyni, biała czekolada (33 % kakao, cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa), Emulgator (lecytyna sojowa, ekstrakt waniliowy), proszek truskawkowy, środki powlekające (guma arabska)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2433 / 581 kj / kcal |
| tłuszcz | 41,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 16,2 g |
| węglowodany | 28,7 g |
| w tym cukier | 26,6 g |
| substancje balastowe | 4,2 g |
| białko | 21 g |
| sól | 0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Naturprodukte Fuchs, Lödersdorf 4, 8334, Riegersburg, Austria |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Naturprodukte Fuchs Pestki dyni z białą czekoladą i truskawkami
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.