Obsthof Christandl Dżem z aronią, 210 g
Dżem, który nie tylko z chlebem smakuje
20,99 zł
(99,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owocowo-cierpki smak
- Dobrze komponuje się z daniami mięsnymi
Opis
Aronia ma owocowy, cierpki smak przypominający wiśnię. Ze względu na wysoką zawartość polifenoli jest szczególnie cenna.
Dżem nadaje się nie tylko na śniadanie. ale jest również doskonały jako alternatywa dla regionalnej żurawiny do dań mięsnych.
| Nr art.: | XPI-CH-230ar |
|---|---|
| Zawartość: | 210 g |
| EAN: | 9120011381057 |
| Numer producenta: | 230ar |
| Marki: | Obsthof Christandl |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | po otwarciu przechowywać w lodówce |
| Smak: | owocowo-słodki, cierpki |
Składniki
aronia, cukier, pektyna
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1472,9 / 351,8 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 79,2 g |
| w tym cukier | 67,7 g |
| białko | 1,9 g |
| sól | <0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Familie Christandl, Unterweißenbach 23, 8330 , Unterweißenbach, Austria, www.obstchristandl.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Obsthof Christandl Dżem z aronią
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.