Obsthof Christandl Dżem z aronią, 210 g

Dżem, który nie tylko z chlebem smakuje

21,99 zł

(104,71 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 210 g

Produkt dostępny od 14 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 15 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Owocowo-cierpki smak
  • Dobrze komponuje się z daniami mięsnymi

Kupowane często z STAUD‘S Morelowa marmolada - z niską zawartością cukru, 200 g

Obsthof Christandl Dżem z aronią, 210 g 21,99 zł (104,71 zł / kg)
STAUD‘S Morelowa marmolada - z niską zawartością cukru, 200 g 17,99 zł (89,95 zł / kg)
Cena całkowita: 39,98 zł
Opis

Aronia ma owocowy, cierpki smak przypominający wiśnię. Ze względu na wysoką zawartość polifenoli jest szczególnie cenna.

Dżem nadaje się nie tylko na śniadanie. ale jest również doskonały jako alternatywa dla regionalnej żurawiny do dań mięsnych.

Nr art.: XPI-CH-230ar
Zawartość: 210 g
EAN: 9120011381057
Numer producenta: 230ar
Marki: Obsthof Christandl
Kraj związkowy: Styria
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce
Smak: owocowo-słodki, cierpki
Składniki

aronia, cukier, pektyna

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1472,9 / 351,8 kj / kcal
tłuszcz 1,2 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 g
węglowodany 79,2 g
  w tym cukier 67,7 g
białko 1,9 g
sól <0,01 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Familie Christandl, Unterweißenbach 23, 8330 , Unterweißenbach, Austria, www.obstchristandl.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Obsthof Christandl Dżem z aronią

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder