Österreichische Bergkräuter Granulat czosnku, 70 g

Przyprawa uniwersalna

25,99 zł

(371,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Uniwersalne zastosowanie
  • Delikatny aromat
  • Idealna do potraw pikantnych

Kupowane często z Recheis Makaron low carb świderki, Opakowanie papierowe - 300 g

Österreichische Bergkräuter Granulat czosnku, 70 g 25,99 zł (371,29 zł / kg)
Recheis Makaron low carb świderki, Opakowanie papierowe - 300 g 11,99 zł (39,97 zł / kg)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Czosnek jest uniwersalną przyprawą do wszystkich pikantnych potraw. Szczególnie wykorzystywany jest w śródziemnomorskiej i azjatyckiej kuchni.

Nr art.: XPI-OEB-5065
Zawartość: 70 g
EAN: 9002902050658
Numer producenta: 5065
Marki: Österreichische Bergkräuter
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, bez sztucznych barwników, Nie zawiera sztucznych konserwantów, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów
Kraj związkowy: Górna Austria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Smak: łagodno-ostry, pikantny/przyprawowy/korzenny
Pieczęć jakości i certyfikaty: AT-BIO-301, Austria Bio Garantie, Znak pieczęci bio, Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, kontrolowana uprawa ekologiczna
Składniki

granulat czosnkowy[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Austria, www.bergkraeuter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Österreichische Bergkräuter Granulat czosnku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder