Österreichische Bergkräuter Rumianek, Luzem, 50 g

Popularne zioło lecznicze

24,99 zł

(499,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: Luzem, 50 g

Produkt dostępny od 20 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 21 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealny jako napar herbaciany
  • Dobre działanie lecznicze

Kupowane często z Österreichische Bergkräuter Herbata ziołowa, sypka, 45g

Österreichische Bergkräuter Rumianek, Luzem, 50 g 24,99 zł (499,80 zł / kg)
Österreichische Bergkräuter Herbata ziołowa, sypka, 45g 19,99 zł (444,22 zł / kg)
Cena całkowita: 44,98 zł
Opis

Rumianek stosowany jest głównie do herbaty z rumiankiem, może być również wykorzystywany do przygotowywania maści lub kąpieli. Przede wszystkim jest słodki, a z odrobiną miodu jest bardzo smaczny. Herbata z rumianku jest ponadto wszechstronnym środkiem przy zapaleniu oraz bólu gardła, przy dolegliwościach jelitowo - żołądkowych oraz przy bólach menstruacyjnych.

Nr art.: XPI-OEB-3009
Zawartość: 50 g
EAN: 9002902030094
Numer producenta: 3009
Marki: Österreichische Bergkräuter
Kraj związkowy: Górna Austria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Smak: łagodny, słodki-łagodny
Pieczęć jakości i certyfikaty: kontrolowana uprawa ekologiczna
Składniki

rumianek[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Austria, www.bergkraeuter.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Österreichische Bergkräuter Rumianek