PLANET PURE Dezodorant higieniczny do tkanin, 100 ml

Dla długotrwałej świeżości

12,99 zł

(129,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do tkanin nadających się do prania
  • Na powracające nieprzyjemne zapachy
  • Szybkie i łatwe stosowanie

Kupowane często z PLANET PURE Płyn do prania kolorów o zapachu kwiatu pomarańczy, 75 W (3 l)

PLANET PURE Dezodorant higieniczny do tkanin, 100 ml 12,99 zł (129,90 zł / l)
PLANET PURE Płyn do prania kolorów o zapachu kwiatu pomarańczy, 75 W (3 l) 71,00 zł (23,67 zł / l)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Nieprzyjemne zapachy, na przykład potu, mogą szybko powracać po praniu, szczególnie w przypadku odzieży sportowej. Ten praktyczny dezodorant do tkanin został opracowany z myślą o usuwaniu uporczywych i nawracających zapachów ze wszystkich tkanin nadających się do prania. Formuła bazuje wyłącznie na składnikach roślinnych i pozostawia delikatny zapach lawendy oraz rozmarynu, zapewniając uczucie świeżości i czystości.

Sposób użycia:

  • Dezodorant nadaje się do wszystkich tkanin przeznaczonych do prania.
  • Spryskaj odpowiednie miejsce od wewnątrz i na zewnątrz, a następnie pozostaw produkt na 3 minuty.
  • Następnie wypierz tkaninę jak zwykle w pralce.
Nr art.: XBO-PP-ZTD100
Zawartość: 100 ml
EAN: 9120001461653
Numer producenta: ZTD100
Marki: PLANET PURE
Cechy produktu: Wegańskie, nie testowane na zwierzętach, bez sztucznych substancji zapachowych
Kraj związkowy: Vorarlberg
Pieczęć jakości i certyfikaty: V-Label vegan
Składniki

< 5 % nichtionische Tenside[1], alkohol[3], Lavandula Officinalis Oil[3], Rosmarinus Officinalis Oil[3], 1.8-Cyneol[2], B-CARYOPHYLLENE[2]

  1. Naturalny.
  2. Składnik olejów naturalnych
  3. Uprawa ekologiczna / zbieranie dzikich roślin
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P233 - Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.
  • P240 - Uziemić i połączyć pojemnik i sprzęt odbiorczy.
  • P241 - Używać elektrycznego/wentylującego/oświetleniowego przeciwwybuchowego sprzętu.
  • P242 - Używać nieiskrzących narzędzi.
  • P243 - Podjąć działania zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P303+P361+P353 - W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem].
  • P370 + P378 - W przypadku pożaru: do gaszenia użyć piasku, proszku gaśniczego lub alkoholoodpornej piany.
  • P403+P235 - Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H226 - Łatwopalna ciecz i pary.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Dezodorant higieniczny do tkanin

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder