PLANET PURE Płyn do mycia naczyń o zapachu czerwonej pomarańczy i rozmarynu, 500 ml

Naturalnie wszechstronne rozwiązanie

13,99 zł

(27,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Skuteczny na tłuszcz
  • Naturalny zapach
  • Łagodna dla skóry formuła

Kupowane często z PLANET PURE Tabletki dozujące do zmywarki, 120 szt.

PLANET PURE Płyn do mycia naczyń o zapachu czerwonej pomarańczy i rozmarynu, 500 ml 13,99 zł (27,98 zł / l)
PLANET PURE Tabletki dozujące do zmywarki, 120 szt. 39,99 zł (0,33 zł / szt.)
Cena całkowita: 53,98 zł
Opis

Płyn do mycia naczyń o zapachu czerwonej pomarańczy i rozmarynu skutecznie usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki jedzenia, pozostawiając naczynia dokładnie umyte i lśniące bez smug. Środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego zapewniają wysoką skuteczność mycia, a formuła bez mikroplastiku jest łagodna dla skóry podczas ręcznego zmywania. Całość dopełnia aromatyczne połączenie czerwonej pomarańczy i rozmarynu.

Sposób użycia:
Do normalnie zabrudzonych naczyń użyj 3 ml płynu na 5 l wody, a do silnie zabrudzonych 5 ml.

Nr art.: XBO-PP-SHBR500
Zawartość: 500 ml
EAN: 9120001461417
Numer producenta: SHBR500
Marki: PLANET PURE
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Cechy produktu: Wegańskie, nie testowane na zwierzętach, Bez oleju palmowego, Wolne od GMO, bez siarczanu, bez mikroplastików
Kraj związkowy: Vorarlberg
Pieczęć jakości i certyfikaty: V-Label vegan
Składniki

15 - 30 % Surfaktanty anionowe[1], 5 - 15 % nichtionische Tenside[3], Potassium Sorbate, Olejek z czerwonych pomarańczy[3], olejek cytrynowy[3], Rosmarinus Officinalis Oil[3], Limonene[2]

  1. Naturalny.
  2. Składnik olejów naturalnych
  3. Uprawa ekologiczna / zbieranie dzikich roślin
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Płyn do mycia naczyń o zapachu czerwonej pomarańczy i rozmarynu