POM-BÄR Guess The Flavour Edition, 200 g
Przekąski o pikantnym aromacie
20,99 zł
(104,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bez glutenu
- Bez barwników
- Bez wzmacniaczy smaku
Opis
Pom-Bär „Guess the Flavour Edition” to chrupiąca przekąska, która zamienia jedzenie w zabawę w zgadywanie smaku. Każdy kęs kryje w sobie niespodziankę, zachęcając do odkrywania ukrytej kompozycji przypraw. Charakterystyczny kształt misiów i lekka, chrupiąca konsystencja sprawiają, że produkt cieszy się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. To idealna propozycja na spotkania ze znajomymi lub rodzinne wieczory pełne śmiechu. Wyjątkowa koncepcja produktu dodaje emocji i urozmaica klasyczne przekąski.
| Nr art.: | KEL-10002398 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 9000159162469 |
| Numer producenta: | 10002398 |
| Marki: | POM-BÄR |
| Cechy produktu: | Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
45 % proszek ziemniaczany, oleje roślinne (słonecznik, rzepak[1]), skrobia, dekstryna kukurydziana, cukier, sól jodowana (sól, jodan potasu), Emulgator (mono- i digliceridy kwasów tłuszczowych), sól, przyprawy, naturalne aromaty[2], ekstrakt drożdżowy, Zakwaszacz (Acidum Lacticum (kwasmlekowy), kwas cytrynowy)
- w zmiennych proporcjach wagowych
- Zawiera mleko
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2127 / 508 kj / kcal |
| tłuszcz | 26 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,9 g |
| węglowodany | 62 g |
| w tym cukier | 3,9 g |
| substancje balastowe | 4,9 g |
| białko | 3,3 g |
| sól | 1,5 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla POM-BÄR Guess The Flavour Edition
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.