PRIMABENE Ekologiczny olej sojowy premium, 250 ml

Wysokiej jakości olej sojowy

37,99 zł

(151,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Typowy zapach i smak
  • Produkt austriacki
  • Do kuchni na ciepło i zimno

Kupowane często z Berghofer Mühle Styryjski olej z pestek dyni (COG) w szklanej butelce, 250 ml

PRIMABENE Ekologiczny olej sojowy premium, 250 ml 37,99 zł (151,96 zł / l)
Berghofer Mühle Styryjski olej z pestek dyni (COG) w szklanej butelce, 250 ml 49,99 zł (199,96 zł / l)
Cena całkowita: 87,98 zł
Opis

Olejek sojowy, którego używa PRIMABENE, należy do rodziny bobowatych właściwych.

Przetwarzanie:
Poprzez tłoczenie na zimno uzyskuje się olej o barwie ciemnej do jasnożółtej. Stosunkowo płynny.

Zastosowanie:
Do ciepłych i zimnych potraw

Pochodzenie:
Austria

Uwaga:
Zawiera niewielkie ilości węglowodanów, cukrów, białek i soli.

Nr art.: XVA-NPD-279K025S
Zawartość: 250 ml
EAN: 48614375
Numer producenta: 279K025S
Marki: PRIMABENE
Cechy produktu: Wegańskie, BIO
Kraj związkowy: Karyntia
Pieczęć jakości i certyfikaty: Certyfikat ekologiczny
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 3467 / 828 kj / kcal
tłuszcz 92 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13,8 g
węglowodany 0 g
  w tym cukier 0 g
białko 0 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Natural Products & Drugs GmbH, Neuer Platz 1, 9800, Spittal/Drau, Austria, office@np-d.com, www.np-d.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMABENE Ekologiczny olej sojowy premium