SanoVet Supra Anabolin, 2 kg

Karma uzupełniająca z kreatyną

438,00 zł

(219,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2 kg

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Darmowa dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do godziny 23:59 .

Polska: Darmowa wysyłka standardowa
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla koni, wyłącznie do spożycia przez zwierzęta
  • Wspomaga rozwój masy mięśniowej
  • Forma proszku

Kupowane często z Steinkraft Puder do skóry TIERKRAFT, 100 g

SanoVet Supra Anabolin, 2 kg 438,00 zł (219,00 zł / kg)
Steinkraft Puder do skóry TIERKRAFT, 100 g 94,00 zł (940,00 zł / kg)
Cena całkowita: 532,00 zł
Opis

Mieszanka aminokwasów, witamin i ziół „SUPRA ANABOLIN” marki SanoVet zawiera niezbędne aminokwasy, które wspierają rozwój mięśni oraz prawidłowy metabolizm mięśni podczas wysiłku wytrzymałościowego. Dostarcza mięśniom składników odżywczych podczas szczególnego obciążenia związanego z wysiłkiem wytrzymałościowym i szybkościowo-siłowym.

Zalecenia żywieniowe:

Typ koniaDzienna porcja
Duży koń o masie ciała 500 kg30 g dziennie, a przy szczególnym obciążeniu do 60 g dziennie
Źrebięta, roczniaki i kuce10 g na 100 kg masy ciała dziennie

1 miarka = ok. 30 g

Nr art.: XEV-SAV-315
Zawartość: 2 kg
EAN: 9120078613153
Numer producenta: 315
Marki: SanoVet
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Karma dla zwierząt: Pasza uzupełniająca dla koni
Składniki

Skład

izolat białka sojowego, drożdże piwne

Zawartość

Skład analityczny

Zawartość
białko surowe 90 %
surowe oleje i tłuszcze 1 %
surowe włókno 0 %
surowy popiół 1 %

Dodatki odżywcze i fizjologiczne

Zawartość na kg
monochlorowodorek L-lizyny 3c322 30.000 Milligramm
L-Arginina 3c363 30.000 Milligramm
L-Izoleucyna 3c381 10.000 Milligramm
witamina A 3a672a 90.000 Milligramm
witamina E (3a700) 16.000 Milligramm
Witamina D3 (3a671) 10.000 Milligramm
Informacje prawne
Producent: SanoVet GmbH, Karl-Lothringer-Straße 8, 1210, Wien, Austria, www.sanovet.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SanoVet Supra Anabolin

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder