Siglhorse Favourite Muesli, 20 kg
Miłość od pierwszego kęsa
99,00 zł
(4,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pełnoziarniste płatki musli
- Nadaje się dla wszystkich koni
- Bez owsa
Opis
Ponieważ nasze Favourite Muesli Siglhorse jest tak pyszne, stworzyliśmy je tak, aby (prawie) wszyscy byli z niego zadowoleni (konie rekreacyjne i sportowe).
Favorite Muesli Siglhorse to zbilansowane musli z pysznymi płatkami zbożowymi. Jest lekkostrawne i dostarcza Twojemu koniowi ważnych składników odżywczych i aktywnych. Ulubione musli Siglhorse nie zawiera płatków owsianych.
Zalecenie żywieniowe:
- Duże konie: 2-4 kg/dzień
- Konie małe: 0,5 - 2 kg/dzień
1 kubek do karmienia Siglhorse = ok. 900 g, 1 l = ok. 500 g
| Nr art.: | XEV-SIM-9544.10 |
|---|---|
| Zawartość: | 20 kg |
| Numer producenta: | 9544.10 |
| Marki: | Siglhorse |
| Kraj związkowy: | Salzburg |
| Karma dla zwierząt: | Pasza uzupełniająca dla koni |
Skład
otręby pszenne, kukurydza (płatki kukurydziane), jęczmień (płatki jęczmienne), owies, melasa buraczana, makuch lniany, rozdrobniona trawa suszona ciepłym powietrzem, lignoceluloza, wapień paszowy, drożdże piwne inaktywowane, sól dla bydła, Natriumbicarbonat, tlenek magnezu, Fosforan jednowapniowy
Zawartość
Składniki analityczne
| Zawartość | |
|---|---|
| białko surowe | 11,6 % |
| surowe włókno | 7,6 % |
| surowe oleje i tłuszcze | 3,1 % |
| surowy popiół | 6,3 % |
| konie vE | 11,6 mj |
| koń vRP | 8,7 % |
| wapń | 0,8 % |
| fosfor | 0,5 % |
| sód | 0,25 % |
| magnez | 0,25 % |
| skrobia | 33 % |
| cukier | 6 % |
Dodatki dietetyczne na kg
| Zawartość | na 1 kg |
|---|---|
| witamina A 3a672a | 15.400 IE |
| Witamina D3 (3a671) | 2.540 IE |
| witamina E jako octan RRR-alfa-tokoferylu (3a700i) | 92 mg |
| Biotyna (3a880) | 924 µg |
| tlenek cynku (3b603) | 72 mg |
| stały hydrat chelatu cynku glicyny | 28 mg |
| miedź(II)-siarczan pentahydrat 3b405 | 11 mg |
| Miedź jako hydrat chelatu glicyny miedzi(II) (ciało stałe) (3b413) | 5 mg |
| mangan jako tlenek manganu (ii) (3b502) | 41 mg |
| hydrat chelatu manganu glicyny | 14 mg |
| żelazo z monohydratu siarczanu żelazawego | 52 mg |
| jodan wapnia, bezwodny | 1,2 mg |
| powlekany granulat węglanu kobaltu II 3b304 | 0,5 mg |
| selenian sodu | 0,4 mg |
| selen jako drożdże selenowe z Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3399, inaktywowane, 3b812 | 0,12 mg |
Dodatki technologiczne na kg
| Zawartość | na 1 kg |
|---|---|
| Butylhydroxytoluol BHT E321 | 1 mg |
| Klinoptylolit pochodzenia osadowego (1g568) | 77 mg |
Informacje prawne
| Producent: | Siglmühle GmbH, Mühlbachstraße 28, 5201, Seekirchen, Austria, Office@sigl.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Siglhorse Favourite Muesli
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.