Sisi and Joe Repair Hair Mask, 150 ml

Intensywnie odżywcza maska do włosów

41,99 zł

(279,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z masłem Shea
  • Intensywna pielęgnacja
  • Dla zadbanych końcówek

Kupowane często z Sisi and Joe Anti-Grease Shampoo, 200 ml

Sisi and Joe Repair Hair Mask, 150 ml 41,99 zł (279,93 zł / l)
Sisi and Joe Anti-Grease Shampoo, 200 ml 27,99 zł (139,95 zł / l)
Cena całkowita: 69,98 zł
Opis

Odbudowująca maska do włosów Sisi AND JOE z białkiem pszenicy trwale wzmacnia strukturę włosów i nadaje im połysk. Bogate masło shea i ekstrakt z moreli rozpieszczają włosy aż po same końce i zapewniają zdrową i sprężystą fryzurę.

Zastosowanie:

  • Rozprowadź maseczkę na wilgotnych włosach i pozostaw na 5 - 10 minut.
  • Następnie dokładnie spłucz ciepłą wodą.

Wskazówka: nałóż maskę na osuszone ręcznikiem włosy, a następnie owiń włosy ręcznikiem. Ciepło pozwala na optymalne wchłanianie składników odżywczych przez włosy.

Nr art.: XEC-PGR-5240068
Zawartość: 150 ml
EAN: 9009077004479
Numer producenta: 524 0068
Marki: Sisi and Joe
Rodzaj włosów: włosy zniszczone
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Tyrol
Efekt kosmetyczny: nawilżający, bogaty w składniki, wzmacniający
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Isoamyl Laurate, Myristyl Alcohol, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Xanthan Gum, Parfum[1], Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Benzoate, Inulin, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Hydrolized Wheat Protein

  1. naturalna kompozycja zapachowa
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austria, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sisi and Joe Repair Hair Mask

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder