Starhorse Spray do ogona i grzywy, 750 ml

Dla długotrwałego połysku

82,70 zł 88,00 zł -6%

(110,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bezproblemowe czesanie
  • Nie uszkadza włosia
  • Delikatna pielęgnacja

Kupowane często z Ewalia Szampon kokos-monoi, 300 ml

Starhorse Spray do ogona i grzywy, 750 ml 82,70 zł (110,27 zł / l)
Ewalia Szampon kokos-monoi, 300 ml 69,00 zł (230,00 zł / l)
Cena całkowita: 151,70 zł
Opis

Spray do ogona i grzywy delikatnie pielęgnuje długie włosy i pozostawia długotrwały, jedwabisty połysk. Ułatwia rozczesywanie i szczotkowanie, a także może być stosowany do włosów suchych i wrażliwej skóry.

Nr art.: XEV-STH-SPRAY
Zawartość: 750 ml
EAN: 9007776020424
Numer producenta: STASMP
Marki: Starhorse
Kraj związkowy: Górna Austria
Skład

woda źródlana, oleje, substancje zapachowe

Informacje prawne
Producent: Starhorse GmbH, Ausserweg 2a, 6145, Navis, Austria, office@starhorse.at, starhorse.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Starhorse Spray do ogona i grzywy