STAUD‘S Dżem truskawkowy z rabarbarem, edycja limitowana, 250 g

Niezwykły aromat owoców, który ma w sobie to "coś"

29,99 zł

(119,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 g

Produkt dostępny od 6 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 7 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Delikatnie kwaśny i truskawkowy
  • Zadowoli każdego smakosza
  • Z austriackich upraw

Kupowane często z STAUD‘S Organiczny sos/röster z rabarbaru, 230 g

STAUD‘S Dżem truskawkowy z rabarbarem, edycja limitowana, 250 g 29,99 zł (119,96 zł / kg)
STAUD‘S Organiczny sos/röster z rabarbaru, 230 g 19,99 zł (86,91 zł / kg)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

Gdy truskawka wpadnie z rabarbarem! Ta edycja limitowana to połączenie dwóch ulubionych smaków owców - idealna pozycja, dla niezdecydowanych. W praktycznym słoiku z nakrętką znajdziesz 250 g pysznego dżemu truskawkowego z rabarbarem.

Wskazówka: Wszystkie owoce, które zostały użyte do produkcji tej limitowanej serii, pochodzą z austriackich upraw, np. z Wachau czy Styrii. Dostępność jest limitowana - wyjątkowe, świeże i regionalne!

Nr art.: XPI-STD-250097
Zawartość: 250 g
EAN: 9008400307652
Numer producenta: 250097
Marki: STAUD‘S
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni
Smak: owocowo-słodki, kwaskowaty
Składniki

45 % kawałki truskawek, 25 % rabarbar, cukier, pektyna[1], koncentrat soku z cytryny, koncentrat soku z aronii

  1. środek żelujący

Z 70 g owoców na 100 g.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 657 / 157 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 36 g
  w tym cukier 36 g
białko 0,7 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla STAUD‘S Dżem truskawkowy z rabarbarem, edycja limitowana

2 recenzje klientów w innym języku

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
1 (50%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder