STAUD‘S Dżem z czereśni z kawałkami migdałów, 250 g
Limitowana edycja dla Mamy
29,99 zł
(119,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owoce i migdały
- 50% owoców
- Do smarowania i podjadania
Opis
Wielkanoc i Dzień Matki pod kwitnącym drzewem migdałowym: klasyczny dżem ze świeżych i mrożonych owoców, uszlachetniony aromatycznymi płatkami migdałów - pyszna pasta na śniadanie, przekąskę lub deser! Pięknie zaprojektowana etykieta z podziękowaniem dla mamy to idealny prezent na Wielkanoc i Dzień Matki.
Ta limitowana sezonowa kreacja zawiera 50% owoców. Czysta rozkosz do smarowania i podjadania!
| Nr art.: | XPI-STD-250138 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9008400309311 |
| Numer producenta: | 250138 |
| Marki: | STAUD‘S |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, po otwarciu przechowywać w lodówce |
| Smak: | aromatyczny, owocowo-słodki, słodki-łagodny |
Składniki
50 % czereśnie, cukier, koncentrat soku z cytryny, 0,5 % kawałki migdałów, środek żelujący (pektyna)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 971 / 232 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 56 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Dżem z czereśni z kawałkami migdałów
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.